Предмет:
Тип роботи:
Курсова робота
К-сть сторінок:
28
Мова:
Українська
План
Вступ
РОЗДІЛ І. ГРАФІЧНА КОМП’ЮТЕРНА ПРОГРАМА GoLive ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ
1.1 Короткий огляд панелі інструментів
1.2 Можливості вікна документа
1.3 Перемикання між вікнами
1.4 Застосування палітр
1.5 Налаштування
1.6 Створення гіперпосилань
1.7 Робота з кирилічними символами
РОЗДІЛ ІІ. ГРАФІЧНА КОМП’ЮТЕРНА ПРОГРАМА PREMIER ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ
2.1 Запуск Adobe Premiere
2.2 Роль Adobe Premiere у процесі створення відео
2.3 Розмір кадру
2.4 Забіг розгорнення й безпечні зони
2.5 Глибина кольорів
2.6 Про компресії відеоданих
2.7 Вибір методу компресії відео
Висновок
Використана література
Вступ
У порівнянні зі звичайними текстовими редакторами, застосовуваними для створення HTML-кодів вручну, Web-редактори прискорюють процес розробки, надаючи графічний інтерфейс (GUI), інтерактивну підказку, засоби швидкого включення HTML-тегів і забезпечують перевірку правильності коду. Розроблювач, що використовує Web-редактор, практично ніколи не робить помилок у назвах тегів.
Існують два типи Web-редакторів: прості Web-редактори і WYSIWYG-редактори. Обидва типи інструментів генерують HTML-код, але WYSIWYG-редактори в процесі створення документа відображають його зовнішній вигляд, і розроблювач одержує представлення про те, як буде виглядати створювана ним WEB-сторінка у вікні браузера.
Найбільш популярні серед розроблювачів наступні три WYSIWYG-редактори:
- Microsoft FrontPage;
- Macromedia Dreamweaver;
- Adobe GoLive.
Необхідним інструментарієм Web-технолога є програми для роботи з векторною і растровою графікою. Зараз практично всі Web-сторінки мають різні графічні елементи: написи, кнопки, навігаційні панелі, рамочки, фонові зображення і т. п.
Створення графічних елементів для web-сторінок має свої особливості і всі сучасні графічні додатки мають спеціальні засоби для підготовки й оптимізації Web-графіки.
Програма Adobe Premiere Pro – революційний додаток для нелінійного монтажу відео. Потужні засоби монтажу в реальному часі відео та аудіо забезпечують точний контроль практично за кожним етапом створення відеопрограми. Розроблена для використання виняткової використання операційних систем Microsoft Windows XP, програма Adobe Premiere Pro надає можливості для роботи з відео на зовсім новому рівні продуктивності.
Чи хочете ви редагувати цифрові відеодані на вашому переносному комп’ютері або працювати із множиною шарів незжатих даних аналогових сцен на професійній системі редагування реального часу зі спеціальними апаратними засобами, програма Adobe Premiere Pro забезпечує просту та ефективну роботу. Можливо скористатися перевагами нового режиму попереднього перегляду в реальному часі, що дозволяє миттєво побачити результати роботи й дозволяє редагувати із високою швидкістю. За допомогою монтажу на рівні готових зразків, VST-фільтрів, вбудованих ефектів для цілих доріжок й об'ємного 5. 1-канального звуку можна створювати більше хвилюючий звук з насиченим звучанням. Новий конструктор титрів від Adobe робить процес створення титрів для всіх ваших проектів дуже простою справою.
Масштабована платформа монтажу відео легко сполучається з іншими програмними та апаратними засобами й підтримує новітні галузеві стандарти, включаючи OHCI, ASIO, AAF й VST.
Убудована підтримка цифрового відео дозволяє автоматично розпізнавати і набудовувати периферійні пристрої (технологія plug-and-play), такі, як відеокамери й інше нове обладнання. Якщо на комп'ютері відсутній вхід цифрового відео (DV-вхід) або потрібно імпортувати аналогові дані, програма Premiere Pro надає підтримку множини різноманітних плат захоплення сигналу. Робота в середовищі Windows XP дозволяє скористатися перевагами додаткових функцій новітніх операційних систем.
РОЗДІЛ І. ГРАФІЧНА КОМП’ЮТЕРНА ПРОГРАМА GoLive ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ
1.1 Короткий огляд панелі інструментів
Панель інструментів Adobe Golive містить кнопки і випадні меню, набір яких залежить від того, яким з об'єктів робочої області вибрано. Можливо використовувати панель інструментів для зміни виділеного тексту або об'єктів у вікні документа, таких, як вибір формату параграфа для виділеного тексту або зміни розмірів текстового поля макету. Також, за допомогою панелі інструментів, можна виконувати загальні завдання, що відносяться до вашого документа або всього Web-сайту, такі, як включення попередження про посилання (link warnings) або проглядання вашого документа прямо в браузері [1, 14].
Щоб показати або заховати панель інструментів, слід виконати команду меню Window | Toolbar (Вікно | Панель інструментів). Також можна заховати панель інструментів, клацнувши мишкою на закриваючій кнопці у верхньому правому (Windows) або верхньому лівому (Mac OS) кутку. Щоб пересунунути панель інструментів, досить потягнути її за верхню панель (Windows) або нижній лівий кут (Mac OS).
1.2 Можливості вікна документа
Вікно документа надає безліч режимів редагування, так що ви можете проектувати свій сайт так, як необхідно, залежно від своїх перевазі. Чи вважаєте за краще ви працювати з палітрами або з редактором HTML-текста безпосередньо – Adobe Golive дозволить вам працювати так, як ви звикли. За умовчанням, вікно відображається в режимі Layout (Макет). Ви можете перейти в інший режим редагування або заздалегідь проглянути результати своєї роботи.
Слід звернути увагу на деякі кнопки, доступні в режимі Layout (Макет). Вони відмічені буквами на мал. 1 [8, 55].
Мал. 1. Вікно документа в режимі Layout:
A – кнопка у вигляді трикутника показує або ховає панель заголовної секції вікна документа;
В – кнопка для активації редактора Javascript;
С – кнопка для виклику редактора ефектів