Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Виробнича організаційно-управлінська практика на ВАТ "Рівне-Авто"

Тип роботи: 
Звіт з практики
К-сть сторінок: 
47
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
Вступ
1. Загальна характеристика підприємства
2. Виробнича структура підприємства
3. Основні показники господарської та фінансової діяльності підприємства
4. Склад та структура основних фондів підприємства
5. Склад матеріально-технічної бази підприємства
6. Персонал підприємства і його використання
7. Організація і оплата праці на підприємстві
8. Склад матеріально-технічної бази підприємства
9. План організаційно-технічних заходів на підприємстві
10. Аналіз збутової та цінової політики підприємства
11. Організація управління якістю послуг
12. Робочі кадри не зв'язані з управлінням та управлінський персонал
13. Використання робочої сили на підприємстві та баланс робочого часу
14. Організація оплати праці на підприємстві
15. Кадрова політика організації
16. Підготовка рішень та контроль їх виконання
17. Правила безпеки праці на підприємстві
18. Екологія підприємства
Висновки
 
Вступ
 
Практика є невід’ємною складовою частиною навчального процесу і проходиться на підприємстві. Практика має назву “Виробнича організаційно- управлінська”. Метою виробничої організаційно-управлінської практики є закріплення теоретичних знань і набуття практичних навичок організаційно-управлінської діяльності підприємств, придбання практичних навичок майбутньої професії, оволодіння виробничим досвідом; набуття досвіду роботи в трудовому колективі.
Основним завданням, виробничої практики є поглиблення професійної підготовки, ознайомлення і набуття досвіду на робочих місцях методики організаційно-управлінської, планово-маркетингової роботи, практичної основи розробки бізнес-плану підприємства та підвищення рівня знань, вивчення чинних законодавчих та галузевих інструктивних та нормативних матеріалів, ознайомлення та фіксування виявлених змін в системі оподаткування, статистичної та бухгалтерської звітності, набуття практичних навичок фінансової, обліково-ананалітичної роботи, збір необхідних матеріалів, форм бухгалтерської, статистичної, податкової звітності для дипломного проектування.
 
1. Загальна характеристика підприємства
 
Автомобільний сервіс – це те з чого почалось Відкрите акціонерне підприємство «Рівне-Авто». Володіючи сервісною мережею, яка створювалась протягом 13 років, підприємство забезпечує якісне обслуговування а/м.
ВАТ «Рівне – Авто» створене в 1993 році на базі Рівненського обласного орендного підприємства «Автосервіс» до складу якого увійшло на той час 10 сервісних станцій Рівненського регіону.
Засновниками товариства (підприємства) є наступні юридичні особи:
Фонд державного майна України;
Акціонерна компанія «Авто»;
Організація орендарів «Автосервіс» Рівненського обласного орендного підприємства «Автосервіс».
В 1969 році підприємство, тоді станція технічного обслуговування м. Рівне, увійшла до складу головного управління технічного обслуговування та ремонту а/м, яке пізніше було реорганізоване в нині діючу велику холдінгову компанію «УкрАвто».
ВАТ «Рівне – Авто» створене з метою задоволення суспільних потреб Юридичних та фізичних осіб у продукції, роботах, послугах, одержання прибутку від здійснення виробничої, комерційної, посередницької діяльності, розвитку інфраструктури автосервісу, надання послуг, науково-технічного і матеріального забезпечення виробництва в сфері технічного обслуговування транспортних засобів, торгівлі та здійснення іншої діяльності у відповідності та на умовах визначених чинним законодавством та Статутом, з наступним перерозподілом прибутку між акціонерами.
Предметом діяльності підприємства є:
надання універсальних сервісних послуг для а/м вітчизняних та іноземних брендів на спеціалізованому сервісному обладнанні;
реалізація а/м та оригінальних запчастин:
гарантійне та післягарантійне обслуговування а/м відповідного модельного а/м ряду.
ВАТ «Рівне – Авто» є офіційним дилером Запорізького автомобільного заводу ЗАТ «ЗАЗ» з продажу автомобілів вітчизняного виробництва.
Структура підприємства складається з:
апарату управління персоналом;
виробничо-технічного відділу;
бюро гарантійного обслуговування;
бухгалтерії
цеху головного підприємства;
комерційного центру;
відділу торгівлі автомобілями.
 
2. Виробнича структура підприємства
 
Виробнича структура підприємства – являє собою форму організації виробничого процесу, тобто склад, кількість, взаємозв’язок та просторове розміщення виробничих підрозділів (цехів, відділів, господарств).
До факторів які визначають виробничу структуру підприємства відносять, характер продукції, що виробляється, технологія яка використовується на підприємстві, масштаби виробництва, ступінь спеціалізації виробництва, форми кооперування з іншими підприємствами, ступінь охоплення життєвого циклу виробів.
Структура підприємства має вигляд (таблиця 1.)
 
3. Основні показники господарської та фінансової діяльності підприємства
 
Співробітництво корпорації «УкрАвто» з однією з найпотужніших багатонаціональних а/м корпорацій «Дженерал Мотор» стало гідним продовженням плідної співпраці, налагодження на Запорізькому автомобілебудівельному заводі виробництва а/м Шевроле, Опель.
Щодо моделей ДЕУ – «Ланос», «Леганза», «Сенс», то вони без перебільшення є найпопулярнішими на Україні автомобілями. Продажем цих моделей в мережі «УкрАвто» займається філія АвтоЗАЗ-сервіс, дилером якої є ВАТ РА.
Розпочате, завдяки корейським а/м, співробітництво з «Дженерал Мотор» послідовно поширюється на інші марки американського а/м гіганта.
Так було укладено геніальну дистрибюторьку угоду з німецькою компанією «Адам Опель» про співробітництво з «Дженерал Мотор». До угоди долучений ЗАЗ, а «Опель» виступає виробничим партнером заводу, надавши інвестиції для освоєння виробництва а/м свого модельного ряду.
Японські компанії «Тойота» та «Нісан» були одними з найперших партнерів компанії. Протягом 10 років підприємство здійснює продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування відповідного модельного ряду.
Партнерство з французьким концерном «Рено-груп» стало імпульсом до розширення присутності концерну на а/м ринку України, взаємовигідної співпраці.
Запорукою високої якості сервісних послуг і повного задоволення потреб клієнтів стали партнерські відносини з іноземними партнерами – виробниками а/м та запасних частин, а також зі всесвітньовідомими постачальниками: «БошСервіс», «Хофман», «Стандокс» та іншими.
Оптова торгівля запасними
Фото Капча