Предмет:
Тип роботи:
Звіт з практики
К-сть сторінок:
34
Мова:
Українська
Зміст
Вступ
1. Загальна характеристика підприємства
2. Виробнича структура підприємства
3. Виробнича потужність підприємства, її характеристика
4. Використання виробничої потужності підприємства
5. Формування виробничої програми підприємства
6. Основні показники виробничої програми підприємства
7. Склад та структура персоналу підприємства по професіях і форми залучення(постійні роботи, сумісництво)
8. Характеристика виробничого процесу, методи його організації
9. Організація заробітної плати
10. Виробнича інфраструктура
11. Склад матеріально-технічної бази підприємства
12. План організаційно-технічних заходів на підприємстві
13. Організація управління якістю продукції
14. Робочі кадри не зв'язані з управлінням та управлінський персонал
15. Кадрова політика організації
16. Підготовка рішень та контроль їх виконання
17. Охорона праці на підприємстві
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
Вступ
Практика є невід’ємною складовою частиною навчального процесу і проходиться на підприємстві. Практика має назву “Виробнича організаційно- управлінська”. Метою виробничої організаційно-управлінської практики є закріплення теоретичних знань і набуття практичних навичок організаційно-управлінської діяльності підприємств, придбання практичних навичок майбутньої професії, оволодіння виробничим досвідом;-завершення організаційної підготовки до дипломного проектування, набуття досвіду роботи в трудовому колективі,збір необхідної інформації з теми дипломного дослідження. Під час проходження переддипломної практики необхідно досконало оволодіти навичками застосування всіх дій, передбачених кваліфікаційною характеристикою посади.
Основним завданням, виробничої практики є поглиблення професійної підготовки, ознайомлення і набуття досвіду на робочих місцях методики організаційно-управлінської, планово-маркетингової роботи, практичної основи розробки бізнес-плану підприємства та підвищення рівня знань, вивчення чинних законодавчих та галузевих інструктивних та нормативних матеріалів, ознайомлення та фіксування виявлених змін в системі оподаткування, статистичної та бухгалтерської звітності, набуття практичних навичок фінансової, обліково-ананалітичної роботи, збір необхідних матеріалів, форм бухгалтерської, статистичної, податкової звітності для дипломного проектування.
1) Загальна характеристика підприємства
Основною спеціалізацією підприємства є будівництво виробничих об’єктів (цехів, труб, естакад, рамп, колекторів, каналів, і т.ін.) промислових підприємств, будівництво об’єктів соціально-побутового призначення (поліклініка, житлово-громадські комплекси), житлове будівництво, будівництво підземних переходів, будівництво веж мобільного зв’язку, розробка проектів виконання будівельних робіт.
Керівник: Голова правління Гончаровский Валентин Григорович.
Підприємство має практично 55-ти річну історію: було засноване 25.12.51р як Здолбунівське будівельне управління №21 тресту „Донбаспромбуд”, в 1965 році управління переіменоване в Острозьке БУ№21 тресту „Рівнехімбуд”, в 1976 році на базі будівельних управлінь №№21, 28, 29 було утворено трест-майданчик „Рівнехімбуд” в складі комбінату „Рівнепромбуд”, у 85-му переіменовано в БМУ „Промбуд-11”, у 92-му в державне підприємство „Промбуд-11”, у 93-му у орендне підприємство „Промбуд-11” , 09.06.94 в ЗАТ „Промбуд-11”, свідоцтво про реєстрацію АОО №230119.
У 2006 році керівник, Валентин Григорович, став номінантом загальноукраїнського проекту „Економісти України” заснованого Міністерством економіки України та комітетом Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій.
В 1998 році ЗАТ „Промбуд-11” присвоєно звання Лауреата (2 місце) Українського конкурсу на кращі будинки і комплекси житлово-цивільного та промислового призначення за реконструкцію першої черги склотарного заводу СП „АД-Зоря”. У 2005 році за вагомий внесок у розвиток будівництва та архітектури України компанія нагороджена дипломом „Лідер будівництва та архітектури України 2005”.
За роки діяльності побудовано безліч об’єктів:
Здолбунівський ЦШК, Острозький цукровий завод, промислові потужності Рівненського виробничого об’єднання «Азот», злітно-посадочна смуга аеропорту м. Рівне, Острозький шиноремонтний завод, племзавод в с. Зоря, завод «Квасилівферммаш», цехи Рівненського заводу тракторних запчастин Луцька меланжева та Дубровицька бавовняна фабрики, приміщення критого ринку в м. Рівне, «Універсам» в м. Рівне, комплекс житлових будинків в мікрарайоні «Ювілейний», ряд житлових будинків в м. Брест, підземні переходи по проспекту Миру та вул. Соборній, реконструкція діючих та будівництво 2-х нових цехів склотари «Консюмерс-Скло-Зоря» в с. Зоря, виробничі потужності деревообробного комбінату «ОДЕК- Україна» в смт. Оржів та інші.
Підприэмство виробляє будівельні матеріали (бетон, розчин) для власних потреб, перевозить будівельні матеріали, конструкції на об’єкти будівництва вантажними автомобілями у кількості 12 одиниць, забеспечує об’єкти будівництва машинами і механізмами, такими як автокрани, екскаватори, бульдозери, компресори і т.д., у кількості 20 одиниць.
Підприємство активно освоює нові прогресивні технології, застосовує ефективні матеріали та вироби: застосовуються буронабивні палі, опалубна система «Гіпро» при зведенні монолітних залізобетонних конструкцій, застосовує самонесучі касети при влаштуванні огороджуючих конструкцій, виконуються м’які покрівлі із застосуванням «Споліеластану» і «Споліізолу», використовуються гіпсокартонні системи при влаштуванні внутрішніх перегогродок і т. д.
На даний час на підприємстві працює 270 осіб (враховуючи дочірні підприємства).
Соціально значущі об’єкти, побудовані ЗАТ «Промбуд-11», це: Поліклініка № 2 на 600 відвідувань у м. Рівне, комфортабельні житлові будиночки для проживання пацієнтів госпіталю ветеранів ВВВ в смт. Клевань Рівненського району. ЗАТ «Промбуд-11» виграно безліч тендерів, але гордістю є реконструкція діючих та будівництво 2-х нових цехів склотари Склотарного заводу «Консюмерс-Скло-Зоря» в с. Зоря Рівненського району.
Контактний телефон: 80362